Site haberleri

Ara Tatil Ne zaman?Ara Tatil Ne Zaman Başlıyor? Ara Tatil Ne Zaman Bitiyor?Çocuklar Ara Tatili Nasıl Geçirmeli? Sizin İçin Bir Kaç Konuyu Ele Almak istedim.

Ara Tatil Ne zaman?Ara Tatil Ne Zaman Başlıyor? Ara Tatil Ne Zaman Bitiyor?Çocuklar Ara Tatili Nasıl Geçirmeli? Sizin İçin Bir Kaç Konuyu Ele Almak istedim.

by Süleyman Yasin Erdoğan -
Number of replies: 0

Ara Tatil Ne zaman?Ara Tatil Ne Zaman Başlıyor? Ara Tatil Ne Zaman Bitiyor?

Uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim alan öğrenciler, bu yıl ara tatili 16-20 Kasım tarihleri arasında yapacak.Cumartesi ve pazarı da düşünürsek 9 günlük bir tatili kapsıyor.

Çocuklar Ara Tatili Nasıl Geçirmeli?

Pandemi süreci devam ederken pek çok aile tatili mümkün olduğu kadar evde geçirmeyi tercih ettiği gözüküyor. Pandemi dönemde toplu ortamlarda ve dışarı çıktığımızda Maske -Mesafe -hijyen kurallarına dikkat etmeye son derece dikkat ediyoruz.

Eğer Mümkünse, Açık havada oksijen alınabilir gerek sağlık açısından gerekse psikolojik olarak öğrencilerin aileleri birlikte zaman geçirmeleri her iki gruba da iyi gelecektir. 

Mümkün olduğu kadar açık havada vakit geçirmeliler.

Tatiller psikolojik olarak rahatlatır.

Birlikte zaman geçirin