Site haberleri

2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ) HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ) HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

by Süleyman Yasin Erdoğan -
Number of replies: 0

 

2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ) HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Evet sayılı günler kala bende bir makale ele alıp, bir kaç küçük öneride bulunmayı düşünüyorum.sizlere faydalı olması dileğiyle iyi okumalar..

2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ), açısından özellikle ygs sınavına giren  kişilerin artması ile sınavın geneline baktığımızda soru sayısı az olan branşların  daha çok ön plana çıktığını göre biliyoruz. 2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ) mini makalede fizik çerçevesinde kalarak;TYT fizik Kaynak önerileri, AYT fizik kaynak önerileri  gibi konuların yanında sıkça sorulan  bir takım sorulara cevap bulnaıza  yardımcı olacak şekilde  yazılmış yazıdır. 


  2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ) uyumlu kaynak kitap önerileri


            2020 YGS FİZİK (TYT - AYT ) fizik hakkında bilmeniz gerekenleri açıklamadan önce, sizin yani öğrencinin öğrenemeye açık olması son derece önemlidir.  Öğrenmeyi gerçekten istiyor musunuz? Bu makaleye devam etmeye karar verdiyseniz cevabınız evet olmalı.
         Fizik öğrenmek açısından bakarsak her kaynak kitap her öğrenci için uygun olması beklenemez. Benimde bildiğim size faydası olacağını düşündüğüm birkaç kitap önerebilirim fakat son kararın size ait olduğu unutmayın. Piyasa hala çok güzel kitapların bulunduğunu belirtmek isterim. Önceliğiniz mutlaka çıkmış sınav soruları olsun. Bulabilirseniz bu kitapların hepsinden önce çıkmış Tyt 2019 fizik soruları, Ayt 2019 fizik soruları  göz atmanızı hatta kalan sürede size daha fazla faydası olacağını düşünüyorum.

Tyt fizik kaynak önerileri,

Ayt fizik kaynak önerileri

2020 YGS FİZİK (TYT - AYT )  yeni başlayanlar için kitap önerisi
okyanus 40 seans fizik,
eis yayınları ders anlatım föyleri, aynı zamanda  eis yayınları çözümleride sitesinde mevcut. 
Benim hocam tyt fizik
Benim hocam ayt fizik
Vip fizik
 
2020 YGS FİZİK (TYT - AYT )  orta seviye  için kitap önerisi
Bilgi sarmalı fizik, 345 tyt fizik , 345 ayt fizik
Tyt 2019 fizik soruları, ayt 2019 fizik soruları


Eğer gerçekten fizik sorularını çözmekte zorlanıyorsanız konulara fazla takılmadan 

Tyt fizik konuları 2020 ,Ayt fizik konuları 2020

 konu başlıklarına göz atarak eksiklerinizi  tamamlama yoluna gidebilrsiniz, kalan süreyi göz önüne alırsak daha çok deneme çözerel eksiklerinizi kapatmanızı öneririm. sonuç ne olursa olsun elinizden geleniği yapaçağınızı düşünüyorum. hepinizi iyi çalışmalar ve başarılar dilerim.